Компанія існує, щоб повною мірою задовольняти потреби своїх клієнтів, а також приносити їм виключно найкращі емоції. Історія виробництва стартувала в 1973-му в штаті Іллінойс, місті Бічере. D, A і R в DAREX це перші літери імен трьох поколінь сім'ї Бернар. Дід Артур Бернар, який раніше заснував Bernard Welding Company, допомагав своєму онукові Девіду і його батькові Річарду.

У 1978 році фірма переїхала в Ашленд, штату Орегон, де і продовжує перебувати до теперішнього моменту. У 2012 році Метью Бернард став власником виробництва в четвертому поколінні. В кінці 2020 року компанія продала Darex Industrial, і почала вести бізнес під брендом Work Sharp. Сьогодні фірма орієнтується виключно на споживчий ринок.

В асортименті є 3 основних групи:

Кухонні - багатофункціональний дизайн і інноваційні технології додають простоту і зручність при заточуванні, зберігаючи ваші ножі гострими весь час.

Електричні - універсальні електричні точилки це, по суті професійні точильні верстати, які завдяки регульованій направляючої дозволяють виробляти точну заточку.

Механічні - надійні точилки, що призначена для обробки ріжучих інструментів. Являють собою досконалу, універсальну і регульовану конструкцію.

"Work Sharp зараз і в майбутньому існує, щоб дивувати і радувати людей, які купують і використовують наші продукти. За своєю суттю, ми в першу чергу орієнтуємося на досвід роботи клієнтів з нашими продуктами і нашою компанією. З самого першого знайомства з нашим брендом для підтримки після покупки ми прагнемо стояти осторонь від посередності. У міру того, як ми рухаємося в майбутнє з новими продуктами, новими ринками і новими ідеями, це буде залишатися основою того, що ми робимо», − Метью Бернард.

Товари виходять на ринок під такими назвами, як: промислові пристрої для заточування біт Darex, пристрої для заточування свердел Drill Doctor professional і DIY, а також пристрої для заточування ножів та інструментів Work Sharp. В Україні продукцію Work Sharp офіційно представляє ATLANTMARKET, забезпечуючи партнерам вигідні умови співпраці.

0
0