Відгуки — сторінка 2

Відгуки — Photo 1
Хороша точилка

Проста, легко збирається. Можна виставити кут, що зручно. За 30 хв наточив всі ножі в вдомі.
Порада - зафарбуйте маркером ріжучу поверхню ножа, щоби правильно підібрати кут заточки.

Переваги
ціна, зручність, кут
Недоліки
не помітив
Точилка погано заточує

Купив цю модель в надії що вирішу проблему з тупими ножами на роботі(обвалюємо м'ясо),не знаю може я щось роблю не так,але отієї остроти ножів як в рекламі навіть близько немає,поточив ніж все як по інструкції ,а він як не різав до точіння так не ріже і після точіння,повівся на рекламу - 14000 гривень результату 0

Заміна каменів

Добрий день,
Підкажіть, будьласка, чи можлива заміна камкнів на данній точилці.

Відгуки
Точилка Механічна Work Sharp WSEDCPVP
Павло САВИЦЬКИЙ
1.0
1.0
17 березня 2025
Відгук

ФУФЛО

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжрядковий інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування