Отзывы — страница 2
Чтобы получить бесплатную доставку, вам осталось заказать еще на 2 000 грн. Не упустите эту возможность!
Купив цю модель в надії що вирішу проблему з тупими ножами на роботі(обвалюємо м'ясо),не знаю може я щось роблю не так,але отієї остроти ножів як в рекламі навіть близько немає,поточив ніж все як по інструкції ,а він як не різав до точіння так не ріже і після точіння,повівся на рекламу - 14000 гривень результату 0
Добрий день,
Підкажіть, будьласка, чи можлива заміна камкнів на данній точилці.
Проста, легко збирається. Можна виставити кут, що зручно. За 30 хв наточив всі ножі в вдомі.
Порада - зафарбуйте маркером ріжучу поверхню ножа, щоби правильно підібрати кут заточки.