Гарантія 1 рік на товари Work Sharp

Має на увазі абсолютно безкоштовний ремонт у разі будь-яких поломок вже в процесі експлуатації. Для отримання необхідних ремонтних послуг достатньо зберегти чек про покупку, оригінальне пакування товару, заповнений гарантійний талон та звернутися з ними до офіційного сервісного центру. Однак важливо дотримуватись правил надання гарантії і не намагатися розбирати чи ремонтувати товар самостійно.

Обмін товару

Протягом двох тижнів покупець має право замінити куплений товар на ідентичний або рівноцінний за характеристиками, якщо в придбаному примірнику буде виявлено будь-які дефекти. Але завдяки суворій багатокроковій системі контролю якості, виявлення таких дефектів вже покупцем практично виключено.

Умови гарантії

Гарантійні зобов'язання можуть бути анульовані у разі, якщо несправності виникли з однієї з таких причин:

  • нецільове використання товару;
  • порушення правил експлуатації;
  • самостійне розбирання чи ремонт;
  • інші несправності, що виникли внаслідок недотримання правил експлуатації або несправності, перелічені в інструкції до товару та які не покриваються гарантією.

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Компанія Work Sharp надає можливість якісного сервісного обслуговування будь-якого свого товару, яке включає кваліфікований ремонт в сервісних центрах. Після закінчення 1 року використання товару такий ремонт буде платний, проте плата стягуватиметься лише за необхідні деталі оригінального виробництва.

Настільки широка офіційна гарантія наочно демонструє, що бренд Work Sharp пропонує справді якісну продукцію, в якій впевнений на 100%.

Відправка товару на склад для обміну, повернення або сервісного обслуговування здійснюється тільки після відправки фото, на якому видно стан товару, на нашу електронну пошту: service@worksharp.com.ua.

0
0